KURUMSAL | DORE BOYA

Dore Boya; boya sektöründe ki 25 yıllık tecrübesiyle ve eğitimli personelin gücüyle boya üretim tesisini 2013 yılında Ankara Saraykent Sanayi Sitesi'nde kurmuştur.

Firmamız; kalitesi, tecrübesi, doğruluğu, dürüstlüğü, hizmeti ve müşterisinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hızlı güvenilir çözümler sunan, optimum kalite/fiyat dengesini sağlayan, efektif çözümler üreten beşeri ilişkileri yüksek kadrosu ile faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Planlı olarak, birçok alanda (Sanayi ve İnşaat Boyaları, yardımcı malzemeler) sektöründe lider konumu hedeflemektedir.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri Odaklılık; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini hızlı ve kaliteli çözüm anlayışımızla karşılar, özel ihtiyaçlara yönelik proje bazında, en iyi çözüm, en iyi performans ve uygun fiyatla sunarız.

Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik çözümlerimiz satış öncesi ve sonrası hizmette sürekli yanındayız.

Tüketicilerimizin yaşadığı mekanlardan keyif alması için, en fonksiyonel, en pratik, en çözümleyici ürünleri üretmek ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla, en kolay ulaşılabilir şekilde pazara sunmak.

Yenilikçilik;

Dinamik bir ekip çalışması ile sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine ve kararlılığa sahibiz.

Güvenirlilik;

Biz bilinci ile insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektedir. Dore Boya'nın tüm ilişkilerinin temelinde güven ve inanç yatar.

Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, grubun bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır. Grubumuzda çalışan insanlar grup içi en değerli varlıklardır.

Grubumuzda bulunan yöneticiler ve çalışanlar birbirine karşı güven duyguları içinde, sorumluluklarının bilincinde, yanlız kendileri için değil kurumları ve çevreleri için de güven vererek özveri ile çalışan insanlardır.

Grubun içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirilmek onun için yaşam biçimidir.

Grubumuzda çalışan bireyler birbirlerinden Görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler.

Dore Boya bünyesinde bulunmanın ayrıcalığı, bu topluluktaki her bireyin 'mükemmele ulaşmak için elinden geleni yapmak' gibi bir alışkanlık sahibi olmasından kaynaklanmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Dore Boya, Sektörde kalıcı ve lider olmak, büyümek ve standartları belirlemek, dünyayı daha keyifli, renkli ve sağlıklı kılmak.